BİR MUTLU SON DAHA-2016 - Mehmet Ali Bakici Resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz
Haberler BİR MUTLU SON DAHA-2016
BİR MUTLU SON DAHA-2016

TÜMÖZDER Başkanı  Mehmet Ali Bakici ve dernek üyelerinden oluşan 100 kişilik bir grup yoğun bir yağmur yağışı olmasına rağmen Hacı Bayram-ı Veli türbesini ziyaret ederek 4.Umre organizasyonuna destek veren hayırseverler için dua ettiler.

TÜMÖZDER Başkanı  Mehmet Ali Bakici, bu seneki organizasyona yurdumuzun dört bir köşesinden  ve yurt dışından destek olan herkese teşekkür etti. Bu sene din görevlileriyle beraber 124 kişilik bir kafileyle 28 Mart 2016 tarihinde Mekke’ye hareket edeceklerini söyleyen Bakici;  kafilede Ankara, Aydın, Amasya, Osmaniye ve Çorum illerinden ortopedik, işitme, görme, hafif zihinsel engelliler ve ailerinin bulunduğunu söyledi. 12 Mart 2016 tarihinde Umre öncesi  mevlit okutacaklarını söyledi.

TÜMÖZDER Başkanı  Mehmet Ali Bakici, 2013 yılından beri devam ettikleri bu organizasyona destek veren tüm asil yüreklere seslenerek Hacı Bayram-ı Veli Hazretlerinin huzurunda hepsine ayrı ayrı teşekkür ettikten sonra bütün dualarında onlara yer vereceklerini söyledi.

TÜMÖZDER Başkanı  Mehmet Ali Bakici, Allah çağrımıza ses veren, engelli kardeşlerimiz Kabe’yi öpsün diye birbirleriyle yarışan tüm hayırseverlerimizden razı olsun diyerek bu yıl ki kampanyalarının sona erdiğini ilan etti.

 

Tüm hak ve Sorumlulukları Mehmet Ali Bakici'e Aittir. Web Tasarım İbrahim ŞİMŞEK