SİZ DE BİR ENGELLİYİ UMRE İLE BULUŞTURUN. - Mehmet Ali Bakici Resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz
Haberler SİZ DE BİR ENGELLİYİ UMRE İLE BULUŞTURUN.
SİZ DE BİR ENGELLİYİ UMRE İLE BULUŞTURUN.

TÜMÖZDER Başkanı Mehmet Ali Bakici, ÜLKE TV'de yayınlanan ÜLKEDE BU GECE adlı programa konuk oldu. BAKİCİ yaptığı açıklamada "2012 yılından bu yana derneğimize mensup görme, işitme, ortopedik engelliler ve bunların ailelerinden oluşan   toplam 230 engelli kardeşimize umre hayalleri konusunda yardımcı olduk. Önümüzdeki yıl da inşallah aynı şekilde 100 engelli kardeşimize yardımcı olmaya gayret edeceğiz" dedi.

Bizim umreye götürmek istediğimiz kardeşlerimizin tamamı maddi açıdan yoksul insanlar, bilgisini veren dernek başkanı Mehmet Ali Bakici; "Bu yılki 100 umreci kardeşlerime hayırseverleri el uzatmaya davet ediyorum. Lütfen bu kardeşlerimizin gönüllerindeki muratlarına nail olabilmeleri için, yanımızda olmalarını ve ihtiyaç duyduğumuz desteği haseten istirham ediyorum" dedi.

Umre seyahatlerinin tüm masraflarının hayırseverlerce karşılandığını belirten Bakici, şu bilgileri verdi:

"Allah tüm hayırsever ve bağışçılardan razı olsun. Biz dernek olarak hayırsever vatandaşlarımız ile umresini üstlenmek istedikleri engelli kardeşlerimiz arasında aracılık yapıyoruz. Engelli kardeşlerimize yardım etmek isteyen vatandaşlarımız, bizden engellilerin TC kimlik numaralarını alıyor, Diyanet İşleri Başkanlığının hesap numarasına, bu yıl bin 500 dolar olarak belirlenen umre bedelini yatırıyor ve dekontu bize ulaştırıyor."Tüm hak ve Sorumlulukları Mehmet Ali Bakici'e Aittir. Web Tasarım İbrahim ŞİMŞEK