2016 YILI UMRE KAMPANYAMIZI BAŞLATTIK. - Mehmet Ali Bakici Resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz
Haberler 2016 YILI UMRE KAMPANYAMIZI BAŞLATTIK.
2016 YILI UMRE KAMPANYAMIZI BAŞLATTIK. TÜMÖZDER Başkanı Mehmet Ali Bakici Engellilere Umre-2016  Kampanyasını Kanal A Televizyonu İŞTE HABER programında başlattı.

Dernek Başkanı Mehmet Ali Bakici, 2013 yılından bu yana toplamda 230 engelliyi Umre'ye götürdüklerine işaret ederek, engeli bulunan vatandaşlara Umre sevinci yaşatmak için hayırseverlerden destek beklediklerini söyledi.

Mehmet Ali Bakici; “Bu sene yine görme engelli, işitme engelli, ortopedik engelli ve zihinsel engelli kardeşlerimizden oluşan bir kafile, bizleri de umre’ye götürün, bu şerefle bizleri de şereflendirin, bizleri de mesut edin lütfen diye, kapımızı çaldılar. Hayır diyemedik. Ve yine hayırseverlere döndük yüzümüzü. Allah kısmet ederse, Mevlam oldu derse, Rasülümüz gelsinler ümmetim diye buyururlarsa, bu yıl 100 kişilik engelli bir kafileyi Umre'ye götürmeye niyet eyledik. Hayırsever kardeşlerimiz bizlerin sesini duyduktan sonra bu işe çok büyük önem veriyorlar. Allah hepsinden razı olsun. Belçika’dan, Almanya’dan, Fransa’dan, Kuzey Irak Erbil’den, ve dünyanın bir çok ülkesinden telefonlar alıyorum. Yardım yarışına girişiyorlar. Hepsi bilsinler ve duysunlar ki, bizler mahşer günü, ahrette yapmış oldukları bu hayırdan dolayı, cenabı Allah’ın yanında kendilerine şehadet edeceğiz. Ve kendiler için bağışlanma dileyeceğiz” diye konuştu.

Cenabı Allah tan niyaz edelim ki bu Allah dostları bizi bu sene de bulsunlar ve bu yıl ki ihtiyacımız olan rakamı da tamamlayalım, mart ayında Allah kısmet ederse Peygamber Efendimizin yanında namaz kılmaya Kabe’yi Muazzama’yı tavaf etmeye gidelim. Hayırseverlerimizden bu faziletli davranışı bizden esirgemeyeceklerine inanıyor ve bizleri 0312 275 05 06 numaralı telefonumuzdan aramalarını, rica ediyorum” şeklinde konuştu.
Tüm hak ve Sorumlulukları Mehmet Ali Bakici'e Aittir. Web Tasarım İbrahim ŞİMŞEK